1. Lot śmigłowcem nad Pirenejami

Zobacz Andorę z góry i delektuj się panoramicznym lotem helikopterem. Doświadczony pilot zabierze Cię do miejsc niezwykłych, do których nie da się dotrzeć na pieszo i pozwoli odkryć przyrodę Andory z innej perspektywy.

 


2. Skutery śnieżne

Wycieczka na skuterach śnieżnych, dzięki, którym możesz dotrzeć w miejsca niemożliwe innym konwencjonalnym środkiem transportu. Prowadzić skuter można od 18 lat, jako pasażer od 6 lat.

 


3. Karting na lodzie

Karting na lodzie to niewątpliwa atrakcja na lodowisku, gdzie jeździ się po specjalnie przygotowanym torze bezpiecznymi gokartami wyposażonymi w specjalne opony z kolcami dostosowanymi do jazdy po lodzie. Atrakcja wieczorem po kolacji o godz. 21.00. Atrakcja dostępna od 18 lat.

 


4. Speedriding

Paralotnia na nartach – dla odważnych. Spróbuj Speedride i poczuj się jak ptak, który krąży nad górami i delektuj się zapierającymi dech w piersiach widokami. Przeleć w dosłownym znaczeniu tego słowa nad stokami narciarskimi. Wszystko pod okiem instruktora. Dla śmiałych narciarzy tras czerwonych, zjazd – lot indywidualny. (min. 2 dni wcześniejszego dynamicznego kursu dla osób powyżej 18 lat). Możliwa również paralotnia na nartach w tandemie z instruktorem. Nie ma ograniczeń wiekowych, jednak trzeba jeździć dobrze na nartach.

 


5. Wycieczka ratrakiem

Wycieczka pojazdem gąsiennicowym Gicafer – komfort i bezpieczeństwo na każdym terenie. Przejazd trwa ok 1h, przejazd poprzez doliny Arcalis, miejsca dostępne tylko Gicafer jak np La Coma del Forat oraz do jaskini Puerto del Rat, która należała do dawnego projektu tunelu łączącego Francje z Andorą. W Jaskini można zobaczyć imponujące stalaktyty i stalagmity.

 


6. Big Zip

Tyrolka – zjazd 340 m w dół, przejażdżka na linie.

 


7. Wycieczka po Andorze

Panoramiczna wycieczka po najciekawszych miejscach Andory. Przewodnik polskojęzyczny opowie o tradycjach i kulturze andorskiej. Zwiedzimy malownicze miasteczko Ordino oraz Llorts z przepiękna Dolina Ordino, przejdziemy łatwą trasą żelaza, która miała wielkie znaczenie dla rozwoju Księstwa Andory od XVII wieku. Zobaczymy romańskie kościółki z kamienia z XI wieku jak np Sant Joan de Caselles ( zewnątrz), Iglesia de Santa Coloma (wejście do środka), nie zabraknie również Sanktuarium patronki Andory, czyli Sanktuarium Meritxell (wejście do środka). Andora słynie z widokowych miejsc, takich jak Roc de Quer, które grupa zobaczy podczas zwiedzania.

 


8. Caldea

Centrum SPA & Wellness Caldea w Pirenejach w Andorze, otwarte w 1994, jest pionierskim centrum SPA z konceptem termalnego relaksu przez zabawę i wellness. Caldea oferuje możliwość odzyskania balansu i witalności dzięki bogatej gamie właściwości wody termalnej. Gorące źródła geotermalne, bogate w siarkę, wapń, sód, potas, magnez i żelazo są wyśmienitym panaceum na wiele schorzeń, w tym np. alergie. Centrum o powierzchni 30.345 m², oferuje pod jednym dachem zróżnicowaną i szeroką ofertę usług SPA, powracając do praktyk i rytuałów znanych i wypróbowanych już przez dawne cywilizacje. Pod szklaną kopułą, z około 6.000 m² powierzchni wodnej Caldea proponuje swoim zwiedzającym wiele atrakcji. Wstęp do Caldei możliwy jest dla osób powyżej 5 lat.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz z nami pojeździć na nartach w Andorze?
Zarezerwuj już teraz wybrany przez siebie termin poprzez szybki formularz.