Akademia Podróży - Andorra Snow Festival

 

Akademia Podróży jest właścicielem marki Andorra Snow Festival. 

Jesteśmy profesjonalnym organizatorem wyjazdów, posiadamy wszelkie zezwolenia, gwarancje i koncesje niezbędne dla organizatorów turystyki. Możesz nas sprawdzić w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych: https://ewidencja.ufg.pl/ewidencja/obywatel/ksiegi (wpisz nasz nr ewidencyjny: 7155)

DOŚWIADCZENIE

Jako Akademia Podróży działamy na rynku od 2009 roku, natomiast od 2012 roku nieprzerwanie organizujemy nasz autorski projekt Andorra Snow Festival – wyjazdy narciarskie do Andory dla wymagających narciarzy i snowboardzistów.

UNIKALNA OFERTA

Andorra Snow Festival to unikatowa oferta wyjazdu narciarskiego dla osób indywidualnych, rodzin, grup przyjaciół a także grup z firm czy klubów sportowych. Znakomite warunki narciarskie, kilkaset kilometrów tras, bardzo dobra baza hotelowa, która zadowoli każdego. Dodatkowo w okresie ferii zimowych ( styczeń i luty ) polscy instruktorzy narciarstwa oraz animatorzy czasu wolnego i wiele innych atrakcji. Zapewniamy przewóz bagażu i nart z Polski do Andory i z powrotem. Możliwe przeloty z: Gdańska, Berlina, Poznania, Warszawy, Wrocławia, Katowic i Krakowa.

LUDZIE I PASJA

Nasz zespół to ludzie z pasją. W 2012 roku zorganizowaliśmy pierwszy polski wyjazd studyjny do Andory i od tamtej pory jesteśmy zakochani w Andorze: mało ludzi na stokach, brak kolejek do wyciągów, bardzo dobra infrastruktura i świetnie przygotowane stoki. Dokładamy wszelkich starań aby Państwa pobyt w Andorze należał do niezapomnianych. Nasza wyjątkowość polega na tym, że traktujemy naszych Klientów tak jakbyśmy chcieli być sami obsłużeni, stąd poprzeczka z roku na rok jest coraz wyżej podniesiona 🙂

 

Uruchomiliśmy również sprzedaż agencyjną naszej oferty poprzez sieć placówek turystycznych na terenie całego kraju. Jeśli chcesz zostać naszym agentem napisz do nas biuro@akademiapodrozy.pl

 

 

 
Odtwórz wideo